ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Дата: 27.01.2023 09:01

Дорогі земляки!

Сьогодні, 27 січня, Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту – однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства ХХ сторіччя.

Цього дня 1945 року Радянська Армія визволила в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі, де за різними оцінками загинуло від 1,5 до 2,2 млн людей.

В історії людства було безліч «темних» плям, але так відверто, широкомасштабно і цинічно, суспільство ще не падало ніколи. Уся світова спільнота здригнулася, коли почали відкриватися факти і підтвердження подібних злодіянь, причому в справжніх «промислових» масштабах.

Сьогодні українці протистоять російському агресору, який прагне знищити наш народ. Однак, ми вчимося на помилках минулого та кожен із нас робить усе можливе, аби трагедія Голокосту не повторилася в майбутньому.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради