Знову маємо гірку непроправну втрату на фронті...

Дата: 27.01.2023 10:19

Дорогі жителі!

Із глибоким сумом та болем повідомляємо – маємо ще одну непоправну втрату!

25 січня на Донеччині, захищаючи Україну і кожного з нас від російських окупантів, загинув наш земляк – житель села Миньківці ПОЛІЩУК Сергій Сергійович, 06 грудня 1984 р.н.

Сільський голова Микола Гизимчук, виконавчий комітет, депутатський склад Улашанівської сільської ради висловлюють щирі співчуття родині, близьким і друзям з приводу смерті нашого земляка та Героя.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе родини загиблого та схиляємо голову в глибокій скорботі.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну!

Про дату, час та місце зустрічі тіла загиблого воїна та церемонію прощання повідомимо додатково.