Дата: 08.02.2023 08:34

Улашанівська сільська рада Шепетівського району Хмельницької області повідомляє  про початок процедури обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану та плану зонування території сіл: Цвітоха, Кам’янка, Ташки, Романіни, Іванівка, Перемишель, Губельці, Волиця Улашанівської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області.

Замовник стратегічної екологічної оцінки генерального плану сіл: Цвітоха, Кам’янка, Ташки, Романіни, Іванівка, Перемишель, Губельці, Волиця Улашанівська сільська рада.

Процедура громадського обговорення звіту СЕО генерального плану триватиме 30 днів із дати опублікування цього оголошення.

Письмові зауваження від громадян прийматимуть у приміщенні сільської ради за адресою: с. Улашанівка, вул. Перемоги, 4.

Із текстом звіту про визначення стратегічної екологічної оцінки можна ознайомитися в приміщенні сільської ради та на вебсайті: https://ulashanivska-gromada.gov.ua/ в розділі «Оголошення».

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документу державного планування – відсутні.