ЩИРО ВІТАЄМО З 60-ЛІТНІМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 16.02.2023 10:28

Сьогодні, 16 лютого, свій 60-літній ювілей святкує заступник директора з благоустрою Комунального підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Ліс» – Василь Петрович ПОГОРІЛЬЧУК!

Шановний Василю Петровичу!

Прийміть наші щирі, сердечні, сповнені людської шани і поваги привітання з нагоди Вашого ювілею. Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, злагоди, благополуччя,  незгасної енергії, нових здобутків та невтомності в повсякденній, відповідальній діяльності. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, вірних і надійних друзів! Бажаємо мирного неба над головою та Божого благословення на всі добрі справи!

З ювілеєм!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради