ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

Дата: 16.02.2023 11:10

Сьогодні, 16 лютого, відзначає свій 85-річний ювілей жителька села Пашуки – ФЕДОРЧУК Ніна Михайлівна.

Із найкращими побажаннями ювілярку привітав староста Хоровецького старостинського округу Яків Поліщук.

Ніна Михайлівна – чудова жінка та господиня, народила і виростила сина Миколу та доньку Галину, з якою наразі і проживає. Ювілярка усе життя пропрацювала у рільничій бригаді місцевого колгоспу, тішиться трьома онуками та чотирма правнуками.

Тож хочеться побажати, щоб Господь дарував ювілярці міцне здоров’я на довгі роки, зберігати бадьорість духу та оптимізм, усіх земних благ, благословення та Божої благодаті, миру і спокою.

Бажаємо Вам, шановна Ніно Михайлівно, в родинному колі з усмішкою, наснагою та оптимізмом зустріти ще не один день народження і не один ювілей!

З ювілеєм!