ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 18.02.2023 15:51

17 лютого свій славний 95-літній ювілей зустрів житель села Пашуки – ІВАНІЦЬКИЙ Мечислав Антонович.

Із цієї нагоди з найкращими побажаннями ювіляра привітав староста Хоровецького старостинського округу Яків Поліщук та діловод Тетяна Попель.

Життєвий шлях іменинника був нелегким та тернистим. Попри все, Мечислава Антоновича у селі знають як доброго, щирого, працьовитого чоловіка, хорошого сім’янина та батька. Вдівець, разом із дружиною нажили п’ятеро дітей, тіщиться онуками, правнуками та праправнуками…

Зараз ювіляр проживає разом із сином Миколою. У свої 95 чоловік порається по господарству, рубає дрова.

Шановний Мечиславе Антоновичу!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з цим святом і щиро схиляємося перед вашою мудрістю. Бажаємо Вам, щоб Ваше здоров’я міцніло з кожним днем, а настрій було тільки сонячним. Нехай Ваш подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишаться в минулому.

З ювілеєм!