ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.02.2023 15:20

Сьогодні, 20 лютого, в громадській приймальні відбулося тридцять восьме засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання, яке провів сільський голова Микола Гизимчук.

Усього взяло участь у засіданні 19 членів виконкому.

У ході його проведення присутні детально розглянули 35 питань порядку денного, які стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, члени виконавчого комітету заслухали інформацію та прийняли відповідні рішення стосовно ходу виконання низки діючих цільових програм в Улашанівській сільській раді.

У ході проведення засідання присутні також детально розглянули питання щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 05.12.2022 №329/2022 «Про створення комісії з надання одноразової матеріальної допомоги при виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради, про надання дозволу на укладання правочину щодо об’єктів нерухомого майна від імені малолітньої дитини, про надання дозволу на зрізання дерев, оприбуткування та передачу дров.

З усіх розглянутих питань члени виконавчого комітету прийняли відповідні рішення, які будуть оприлюднені на офіційному web-сайті Улашанівської громади.