ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 21.02.2023 20:54

17 лютого зустріла 80-літній ювілей жителька села Губельці Ольга Гнатівна ПАРФЕНЮК.

Ювілярку з найкращими побажаннями привітали староста Волицького старостинського округу Любов Власюк та директор СТОВ «Батьківщина» Станіслав Сорочинський.

Ольга Гнатівна щирої душі жінка. Разом із нині покійним чоловіком народили трьох дочок. 14 років проживали у с. Берездів. Згодом переїхали до с. Губельці і почали будувати свій дім. У молодому віці жінка лишилася вдовою, тому доньок Валентину, Галину  та Оксану підіймала на ноги самотужки. Працювала в рільничій бригаді місцевого колгоспу, а далі на тваринницькій фермі.

Дорога Ольго Гнатівно!

Дозвольте привітати Вас з 80-м ювілейним днем ​​народження і побажати від усієї душі здоров’я, сил духовних і фізичних, добра, тепла і світла. Нехай життя дарує тільки приємні моменти, рідні та близькі будуть здорові і щасливі, а всі біди, хвороби і нещастя обходять стороною Ваш дім!

З ювілеєм!