ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 21.02.2023 20:16

19 лютого зустріла 85-літній ювілей жителька села Губельці Ніна Терентіївна КРАВЧУК.

Привітати ювілярку з найкращими побажаннями завітали староста Волицького старостинського округу Любов Власюк та директор СТОВ «Батьківщина» Станіслав Сорочинський.

Ніна Терентіївна добра, щира, працьовита жінка, гарна господиня. Разом із нині покійним чоловіком Петром Тимофійовичем народили, виростили та виховали четверо дітей : доньок Любу і Валентину та синів Сергія і Петра. Змолоду працювала декілька років на тваринницькій фермі, а згодом у рільничій бригаді колгоспу ім. Чапаєва. Має 40років трудового стажу.

Шановна Ніно Терентіївно!

Щиро вітаємо Вас із вагомим життєвим ювілеєм! Бажаєм не хворіти, зберігати силу духу, більше посміхатися, насолоджуватися кожною миттю життя. Нехай Ваші близькі оточують Вас теплом, любов’ю і турботою, а енергія, оптимізм і гарний настрій ніколи не покидають Вас!

З ювілеєм!