ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
Сьогодні, 26 лютого, свій день народження відзначає прекрасна людина, гарна жінка, добра колега, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення – ВОЙТЮК Світлана Василівна!
Шановна Світлано Василівно!
В цей чудовий день від усього серця бажаємо Вам здійснення всіх мрій!
Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які принесуть до Вашої оселі світло і злагоду, в серце – добро і мудрість, а в життя – достаток і удачу! Нехай доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу!
З днем народження!
З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради