ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.02.2023 18:02

Сьогодні, 28 лютого, під головуванням сільського голови Миколи Гизимчука, в приміщенні громадської приймальні відбулось засідання чергової 25-ї сесії Улашанівської сільської ради VІII скликання.

Перед початком сесії сільський голова продемонстрував депутатам Подяку від військової частини А3892, яка сьогодні надійшла на адресу Улашанівської сільської ради, за посильну допомогу у спільній боротьбі з ворогом. У знак вдячності за підтримку військовослужбовці передали громаді також свій прапор.

Окрім того, Микола Гизимчук виконав приємну місію та привітав військовослужбовців військової частини А1358 в особі командира Миколи Гресєва із 30-річчям з дня заснування частини.

Також перед початком сесії  було проведено засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, яка детально розглянула питання порядку денного.

На розгляд сесії було винесено 75 питань, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісій. Серед них: про хід виконання низки цільових програм в Улашанівській сільській раді за 2022 рік, звіт про виконання сільського бюджету і внесення змін до нього, питання соціального захисту населення та ряд земельних питань, різне, тощо.

В ході розгляду порядку денного депутати приділили особливу увагу земельним питанням.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно з регламентом усі прийняті рішення депутатів будуть розміщені на офіційному вебсайті Улашанівської громади.