ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 01.03.2023 10:09

Сьогодні, 1 березня, свій день народження відзначає секретар Улашанівської сільської ради МАЗУР Лариса Олексіївна!

Шановна Ларисо Олексіївно!

Так багато хочеться сказати Вам про Вашу професійність, тактовність, комунікабельність, принциповість, душевну щирість, осяйну посмішку, жіночність та готовність допомогти.

Цього першого весняного дня щиро бажаємо Вам здоров’я, невичерпної енергії, усіляких гараздів та благополуччя! Нехай Вас ніколи не полишають віра, надія і любов і завжди будуть поруч удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища, оптимізм та сила духу завжди допомагають у досягненні поставлених цілей, а Ваше життя буде наповнене світлом, теплом, добром і миром!

З днем народження!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради