ПРИВІТАЛИ З ПОВАЖНИМ 90-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 07.03.2023 16:11

Сьогодні, 7 березня, свій славний 90-річний ювілей зустріла жителька села Кам’янка – ТИМЧУК Ганна Арсентіївна!

У день ювілею до гостинної оселі ювілярки завітали представники Улашанівської громади – староста Цвітоського старостинського округу Дмитро Савчук та діловод Тетяна Машук зі щирими словами вітань.

Односельчани люблять і поважають Ганну Арсентіївну, як привітну, добру, працьовиту людину та гарну господиню, часто навідують її. Жінка перебуває на соціальному обслуговуванні у громаді. Вона виростила і виховала трьох дітей. Щаслива бабуся тішиться онуками, правнуками та праправнуками. Понад 40 років жінка самовіддано пропрацьовала на різних роботах у місцевій військовій частині, за що неодноразово отримувала слова вдячності від керівництва.

Шановна Ганно Арсентіївно!

Ми вклоняємось Вашій життєвій мудрості, працьовитості та багатому життєвому досвіду. Сердечно вдячні Вам за Вашу невтомну працю, життєву стійкість та мудрість. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.

З ювілеєм!