ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 13.03.2023 09:55

10 березня свій гарний життєвий 8о-літній ювілей зустріла жителька села Хоровець – ХИЖАВСЬКА Євдокія Пилипівна!

Нелегким видалося життя ювілярки. Жінка із працьовитої багатодітної сім’ї. Народила і виростила трьох синів, на жаль, двох із них матері довелося поховати у досить молодому віці. Усе своє життя жінка пропрацювала в місцевому магазині, нині пенсіонерка і перебуває на соціальному обслуговуванні громади. Односельчани знають Євдокію Пилипівну, як добру, щиру, привітну людину.

У день ювілею староста Хоровецького старостинського округу Яків Поліщук разом із фельдшером Хоровецького ФАПу Людмилою Ребіцькою, бібліотекарем Ларисою Сайпель та соціальним працівником Ганною Каленюк від усієї душі привітав ювілярку.

Шановна Євдокіє Пилипівно!

Прийміть в такий чудовий ювілей щирі вітання і побажання! Це ювілей мудрості, життєвого досвіду і цінних знань. Нехай він не засмучує, не забирає сили, а тільки надихає, приносить радість і умиротворення. Відмінного вам самопочуття і ще довгих років життя.

З ювілеєм!