ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 16.03.2023 08:27

Сьогодні, 16 березня, свій день народження відзначає головний спеціаліст з питань освіти відділу з гуманітарних питань – РУБАН Тетяна Василівна!

Шановна Тетяно Василівно!

Вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам з радістю та посмішкою зустрічати кожен день та обов’язково досягати всього, чого бажає серце. Жіночого щастя Вам, здоров’я, родинного затишку та благополуччя! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння, а віра, надія та любов залишатимуться вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради