Повідомлення RASFF щодо виявлення сальмонели в курячих четвертинках експортованих з Польщі

Дата: 17.03.2023 10:02

Шепетівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області доводить до відома операторів ринку про надходження до України небезпечної курятини що експортувалась з Польщі у якій виявили сальмонелу (Salmonella enterica ser. Enteritidis). Повідомлення надійшло від Європейської системи швидкого оповіщення про харчові продукти і корми.
Виробник: Cedrob S.A., Poland; відправник: AMP Logistyka Sp. z o.o., Poland)
Одержувач: ТзОВ «ВІЗІЯ ТРЕЙД», вул. Надпільна, 261/101, м. Черкаси).
      У разі наявністі вище вказаної продукції просимо негайно повідомити Шепетівське районне управління Головного управління в Хмельницькій області на електронні адреси:
slavutadpss@consumerhm.gov.uaslavutadpss@ukr.net

Довідка:
Salmonella enterica ser. Enteritidis - бактерія, яка уражає шлунково-кишковий тракт та викликає інфекційне захворювання - сальмонельоз. Заразитися може людина будь-якого віку, проте найважче сальмонельоз протікає у дітей.