19 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2023 08:14

Шановні працівники сфери житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу, яка стосується кожного, адже завдяки вам стає більш комфортно на наших вулицях і в домівках.

Ви зробили і робите багато хороших справ і лише зрідка отримуєте у відповідь слова вдячності. Тож, користуючись нагодою, дякуємо всім, хто працює у сфері комунальних послуг та побутового обслуговування населення, за щоденну самовіддану та відповідальну працю.

Бажаємо щастя, добробуту, віри у власні сили вам та вашим родинам, і, звичайно, подяки та поваги від людей! Мирного неба! Перемоги нашій Батьківщині!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради