ВІДЗНАЧИЛИ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 20.03.2023 15:09

19 березня своє професійне свято – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення – відзначили працівники сфери ЖКГ Улашанівської громади.

Сфера комунального господарства завжди була і є вагомою в житті кожної громади, адже охайність і чистота вулиць, доступні, якісні побутові послуги – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і гарантія їхнього гарного настрою та комфортного життя.

За сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення подяки Улашанівської сільської ради вручені таким працівникам:

ПОГОРІЛЬЧУКУ Василю Петровичу – заступнику директора з благоустрою Комунального підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Ліс» Улашанівської сільської ради;

СТЕФАНОВУ Юрію Петровичу – робітнику з благоустрою Комунального підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Ліс» Улашанівської сільської ради;

САВЧУКУ Володимиру Олексійовичу – робітнику з благоустрою Комунального підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Ліс» Улашанівської сільської ради.