Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» інформує:

Дата: 22.03.2023 16:25

В умовах воєнного стану особливо актуальним є запит від громад щодо якісного інформування про найактуальніші новини в рамках реформи децентралізації, урядових рішень, законодавчих змін, що стосуються питань місцевого самоврядування та розвитку громад, професійної аналітики.

Зважаючи на це, особливої актуальності набуває питання визначення в органах місцевого самоврядування (ОМС) спеціалістів з інформування, відповідальних за інформування, створення інформаційних матеріалів, забезпечення роботи інформаційних ресурсів (сайтів, сторінок у соціальних мережах, YouTube-каналів), реалізацію інформаційної політики органу місцевого самоврядування, зв’язків з громадськістю, засобами масової інформації (місцевого та національного рівнів) та Всеукраїнською Асоціацією ОТГ. З метою налагодження і забезпечення постійного та оперативного обміну інформацією між громадами, поширення кращих практик, ініціатив та корисних матеріалів, Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація  об’єднаних територіальних громад» пропонує сформувати фахову мережу спеціалістів з інформування та зв’язків з громадськістю громад-членів Всеукраїнської Асоціації ОТГ. У подальшому в планах Всеукраїнської Асоціації ОТГ проведення навчальних заходів щодо формування та забезпечення системної інформаційної діяльності громад-членів ВАОТГ.

Посилання на вебсайт Всеукраїнської Асоціації ОТГ : https://hromady.org/