Щиро вітаємо з ювілеєм!

Дата: 25.03.2023 10:45

Сьогодні, 25 березня, свій 80-літній життєвий ювілей відзначає жителька села Хоровець – НЕЧАЙ Євгенія Петрівна!

Євгенія Петрівна – щира, чуйна, добра, працьовита жінка. Усе своє життя вона пропрацювала телятницею у місцевому колгоспі. Одинока, наразі знаходиться на соціальному обслуговування у громаді.

Ювілярку із найкращими побажаннями привітав староста Хоровецького старостинського округу Яків Поліщук, діловод Тетяна Попель та соціальний працівник Ганна Каленюк.

Шановна Євгеніє Петрівно!

Щиро бажаємо Вам, щоб здоров’я не давало приводів для занепокоєнь, а душевний спокій приносив багато щасливих моментів. Нехай усі ваші дні будуть наповнені любов'ю, удачею, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм.

Всіх благ Вам і гармонії душі!

З ювілеєм!