25 березня - День служби безпеки України

Дата: 25.03.2023 08:15

Шановні працівники та ветерани органів Служби безпеки України, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Кожного дня ви з честю виконуєте свій конституційний обов’язок щодо попередження злочинів проти миру і безпеки, боротьби з корупцією, тероризмом та організованою злочинністю. І зараз, у важкий для країни час, – війни з російським агресором – ви стоїте на сторожі захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, законних інтересів та прав її громадян.

У день вашого професійного свята щиросердно бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра і щастя, злагоди, добробуту, невичерпної енергії, наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради