ПРИВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ ЗА ГРИГОРІАНСЬКИМ КАЛЕНДАРЕМ

Дата: 09.04.2023 07:43

Дорогі жителі Улашанівської громади!

Прийміть щиросердечні вітання із величним християнським святом – Світлого Христового Воскресіння, хто святкує його за григоріанським календарем 9 квітня.

Пасха – одне з найрадісніших свят, яке особливо шановане у житті кожного християнина. Воно приходить разом із квітучою теплою весною та наповнює людські серця добром і любов’ю.

У час, коли український народ бореться за своє життя, за свою незалежну Україну, Великдень для кожного з нас асоціюється з утвердженням торжества перемоги добра над злом, перемоги всіх найсвітліших сподівань, торжества сили віри і любові!

Тож, нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! Нехай Господь своєю любов’ю огорне кожного українського воїна, дарує усім незламність, перемогу та мир.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради