ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 09.04.2023 18:49

Сьогодні, 9 квітня, свій 80-річний ювілей відзначає жителька  села Пузирки –  ЩАВІНСЬКА Марія Миколаївна.

Привітати ювілярку зі святом із найкращими побажаннями завітав староста Іванівського старостинського округу Борис Хавронюк, депутат Улашанівської сільської ради Сергій Леонтюк та діловод Неля Щавінська.

Марія Миколаївна привітна, щира, добра жінка. Працювала в місцевому сільськогосподарському підприємстві техніком штучного осіменіння, завідуючою ферми. Разом з чоловіком Володимиром Станіславовичем(нині покійним)виховали сина і доньку. Радують бабусю троє внуків та троє правнуків.

Шановна Маріє Миколаївно!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з ювілеєм сили та мудрості – з 80-річчям доброго та чудового життя! Бажаємо Вам світлих і щасливих спогадів із минулих років, веселих і радісних моментів у житті, міцного здоров'я, добробуту та мирного неба.