ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 10.04.2023 16:38

Сьогодні, 10 квітня, свій життєвий 8о-літній ювілей зустріла жителька села Цвітоха – ДУДАР Ганна Яковлівна!

Ганна Яковлівна – чуйна, щира, привітна жінка. Народила і виростила сина та доньку, тішиться онуками. За увесь свій трудовий шлях працювала у військовій частині та у місцевому підсобному господарстві.

У день ювілею староста Цвітоського старостинського округу Дмитро Савчук разом із діловодом Тетяною Машук від усієї душі привітали ювілярку.

Шановна Ганно Яковлівно!

Вітаємо Вас з прекрасною ювілейною датою, бажаємо Вам душевного спокою, приємних зустрічей та позитивних емоцій. Нехай доля завжди буде до вас прихильною і щедрою на приємні подарунки. Відмінного вам самопочуття і ще довгих років життя.

З ювілеєм!