ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ

Дата: 11.04.2023 08:21

Дорогі жителі!

11 квітня в усьому світі відзначають пам’ятну дату – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Вона встановлена в пам’ять про повстання в’язнів концтабору Бухенвальд, яке відбулося 11 квітня 1945 року.

Щорічно в цей день Україна разом з усім світом вклоняється людям, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень та навіки залишився там – у безіменних могилах чи печах крематоріїв, і вшановуємо тих, хто пройшовши через весь жах фашистських концтаборів, зміг вижити та повернутися додому.

Історії жертв нацистських переслідувань – це жахи війни, страждання на чужині, боротьба в лавах антифашистського опору. Наш святий обов’язок – зберегти історичну пам’ять про трагічні події Другої світової війни.

Вічна пам’ять загиблим, вічна слава живим!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради