ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ З ПОВАЖНИМ 90-ЛІТНІМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 11.04.2023 13:22
Кількість переглядів: 237

Фото без опису

      Сьогодні, 11 квітня, свій славний 90-річний ювілей зустрічає жителька села Миньківці – світла, весела, привітна, працьовита жінка, справжня господиня – ТЕМНЮК Євгенія Євгеніївна.

     Трудову діяльність ювілярка присвятила роботі техпрацівником у школі, працювала також поваром у шкільній їдальні. Виростила і виховала двох чудових дітей: сина і доньку. Тішать улюблену бабусю четверо онуків та семеро правнуків.

 

      Привітати Євгенію Євгеніївну з її  ювілейним днем народження сьогодні завітала староста Миньковецького старостинського округу – Марія Сідлецька.

      Бажаємо ювілярці многая літа, міцного здоров'я, нехай оселя завжди буде наповнена щастям, радістю та турботою близьких!

Фото без опису


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь