17 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

Дата: 17.04.2023 09:47

Дорогі працівники та ветерани пожежної охорони!

Ви обрали одну з найскладніших професій, у якій немає випадкових людей, адже ваше покликання – боротьба з найнебезпечнішою стихією – вогнем. Тисячі успішно ліквідованих пожеж і врятованих із вогню життів – це, напевно, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності цієї професії.

Тому сьогодні найщиріші слова вдячності вам за сумлінну і довголітню працю, за кожну хвилину ваших нелегких буднів. Низький уклін за героїзм і відвагу! Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам любов’ю та добром! Міцного вам здоров’я, благополуччя та подальших успіхів у вашій нелегкій та відповідальній роботі.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради