ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 18.04.2023 11:41

Сьогодні, 17 квітня, свій 80-річний ювілей відзначила жителька села Улашанівка – ЯРОЩУК Людмила Михайлівна.

Привітати ювілярку зі святом з найкращими побажаннями завітали секретар сільської ради Лариса МАЗУР та інспектор-землевпорядник сільської ради Єлизавета БОНДАРУК.

Людмила Михайлівна народилася в Улашанівці, де проживає і по даний час. Все життя пропрацювала бухгалтером в райсільгосптехніці м. Славута. Разом з чоловіком  (нині покійним) виховали двох дітей сина та дочку. По характеру Людмила Михайлівна щира,ввічлива та добра жінка, хороша співрозмовниця.

Шановна  Людмило Михайлівно!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з цією знаменною датою. Побажати Вам перш за все міцного здоров’я, миру, благополуччя, невичерпної енергії та достатку. Завжди залишайтеся такою щирою та життєрадісною.

З ювілеєм!