ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 19.04.2023 15:29

Сьогодні, 19 квітня, свій чудовий 85-літній ювілей відзначає жителька села Цвітоха – ІВАНЮК Ганна Харитонівна!

Ганна Харитонівна – привітна, активна та позитивна жінка. За свій трудовий шлях була головою місцевого колгоспу, близько 14 років працювала сільським головою Цвітоської сільської ради. Згодом очолювала колектив райсільгоспхімії. Ювілярка користувалася великою повагою і у колективах, у яких довелося працювати, і серед односельців. Народила і виховала трьох дітей, тішиться онуками та правнуками. Наразі проживає разом із дочкою.

Привітати ювілярку у цей святковий день із найкращими побажаннями завітав староста Цвітоського старостинського округу Дмитро Савчук разом із головним спеціалістом Тетяною Машук.

Шановна Ганно Харитонівно!

Від щирого серця вітаємо Вас з ювілейним днем народження! Бажаємо міцного здоров'я і довголіття, бадьорості та гарного настрою. Божої Вам благодаті, чудового самопочуття та натхнення жити.

З ювілеєм!