ПРИВІТАЛИ З ПОВАЖНИМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 24.04.2023 14:35

23 квітня свій 90-річний ювілей відзначила наймудріша жінка, любляча мама та бабуся жителька с.Улашанівка КОМАР Надія Василівна.

Привітати ювілярку зі святом та найкращими побажаннями завітали секретар сільської ради Лариса МАЗУР,  інспектор землевпорядник сільської ради Єлизавета БОНДАРУК та діловод відділу загальної та організаційної роботи Валентина Семенчук.

Надія Василівна народилася в с.Улашанівка де проживає і по даний час. Все життя пропрацювала в колгоспі імені Чапаєва (нині СГК «Улашанівський») на польових роботах. Разом з чоловіком  (нині покійним) виховали двох дітей, має сина та доньку, дочекалася четверо онуків і семеро правнуків.

Шановна  Надіє Василівно!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з цією поважною датою. Дай Вам, Боже, міцного здоров’я, сил, бадьорості душі, надії, любові, світлої радості та приємних моментів, як відради для серця. Нехай рідні будуть частими гостями на порозі, хай у Вашому домі буде мир, достаток і затишок. Залишайтеся такою мудрою і щирою людиною. Многая Вам літа!

З ювілеєм!