ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 25.04.2023 16:02

22 квітня свій вагомий 80-літній ювілей відзначив НОСКО Казимир Францович із села Улашанівка.

У святах і буднях, клопотах і турботах, радості і смутку промайнуло 80 років життя ювіляра. Тривалий час Казимир Францович працював на силікатному заводі. Разом з дружиною Віліною Петрівною виростили 4 дітей, дочекались 7 онуків та 6 правнуків.

Із найкращими побажаннями привітати ювіляра завітала секретар сільської ради Лариса Мазур разом з інспектором-землевпорядником сільської ради Єлизавета Бондарук.

Шановний Каимире Францовичу!

Бажаємо, щоб душевне тепло і радість завжди були з Вами. Нехай здоров’я буде надійною опорою, підтримка, любов рідних ‒ постійною і щирою, кожен день радує зустрічами та щасливими святами в колі дорогих людей. Радійте, насолоджуйтеся життям і завжди багато посміхайтеся!

З ювілеєм!