ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 26.04.2023 14:06

Сьогодні, 26 квітня, в громадській приймальні відбулося сорокове засідання виконавчого комітету Улашанівської  сільської  ради VIII скликання.

Засідання відбулося під головуванням сільського голови Миколи Гизимчука за участі 21-го члена виконкому.

У ході проведення засідання присутні детально розглянули 3 питання порядку денного щодо встановлення тарифів на послуги по збиранню, перевезенню та утилізації побутових відходів; схвалення проекту рішення сільської ради «Про  внесення  змін до Програми забезпечення пожежної безпеки на території Улашанівської сільської ради на 2023-2027 роки», а також про внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 12.09.2022 №280/2022.

З усіма прийнятими рішеннями виконавчого комітету можна ознайомитися на офіційному web-сайті Улашанівської громади.