ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 26.04.2023 15:09

Сьогодні, 26 квітня, відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку та постійної комісії з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства.

Присутні розглянули питання порядку денного, які будуть винесені на розгляд чергової сесії сільської ради 28 квітня.

Так, депутати заслухали інформацію щодо внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади» Улашанівської    сільської   ради  на 2022-2023 роки; про внесення змін до рішення сільської ради від 17.12.2020 №8-1/2020 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»; про Програму організації   та проведення громадських робіт на території Улашанівської сільської ради на 2023 рік; про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки на території Улашанівської сільської ради на 2023-2027 роки, а також низку земельних питань.

На спільний розгляд членів постійних депутатських комісій було висунуте питання щодо звіту про виконання сільського бюджету за І квартал 2023 року та про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.

Окрім того, голови комісій прозвітували про роботу постійних комісій за 2022 рік та затвердження планів роботи на 2023.