ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 27.04.2023 09:15

26 квітня свій 85-річний ювілей відзначила жителька села Улашанівка – любляча мама та бабуся – ЛАВРУК Надія Іванівна!

Привітати ювілярку зі святом із найкращими побажаннями завітали інспектор-землевпорядник сільської ради Єлизавета Бондарук, діловод відділу загальної та організаційної роботи Валентина Семенчук та голова профспілкового комітету СГК «Улашанівський» Ліна Марковська.

Надія Іванівна – добра, щира, працьовита жінка. Усе життя вона пропрацювала в колгоспі імені Чапаєва (нині СГК «Улашанівський») на польових роботах. Разом з чоловіком  (нині покійним) виховали  сина та дочекалися 2 онуків та 3 правнуків.

Шановна  Надіє Василівно!

85 років – таким багатством не кожен може пишатися! Прийміть же у такий чудовий день наші вітання і побажання щастя, здоров’я, родинного тепла, затишку і розуміння. Бажаємо, щоб на Вашому обличчі завжди сяяла щира посмішка, щоб Ваші сили не згасали ні на хвилину. Нехай у Вашому серці живе світла надія і радість.

З ювілеєм!