ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 08.05.2023 13:59

Сьогодні, 8 травня, свій славний 85-літній ювілей відзначає житель села Пузирки – ХОМЕНКО Леонід Вікторович!

Леонід Вікторович – скромний, людяний, порядний чоловік. Усе своє життя ювіляр пропрацював робітником у галузі дорожнього господарства, зараз на заслуженому відпочинку. Разом з дружиною (нині покійною) народили і виростили трьох синів, має четверо онуків та тішиться двома правнуками.

Привітати ювіляра з поважною датою та вручити йому цінний подарунок завітав староста Іванівського старостинського округу Борис Хавронюк.

Шановний Леоніде Вікторовичу!

Вітаємо Вас з 85-річчям! Бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі роки, зберігати силу духу, більше посміхатися, насолоджуватися кожною миттю. Нехай Ваші близькі оточують Вас теплом, любов’ю і турботою, а енергія, оптимізм і гарний настрій не покидають Вас!

З ювілеєм!