12 травня – Міжнародний день медичної сестри

Дата: 12.05.2023 09:20

Шановні медичні сестри!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри!

Ваша професія особлива – ви завжди поряд у найважливіші хвилини – коли людей спіткає біда.

Обравши одну з найгуманніших і найблагородніших професій, ви щодня поспішайте на допомогу. Ви були поруч і в часи пандемії коронавірусу, і зараз, коли Україна зараз знаходиться у стані війни, українські медсестри виконують неймовірно важливу роботу. У зоні бойових дій вони рятують життя наших військових, а в мирних містах забезпечують гідний рівень медицини.

Дорогі медичні сестри! Своєю нелегкою працею ви робите наближаєте Перемогу!

У день вашого професійного свята бажаємо вам мирного неба, здоров’я, сімейного затишку та справжнього людського щастя! Висловлюємо безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради