23 травня – День морської піхоти

Дата: 23.05.2023 10:56

Шановні морські піхотинці!

Щиросердно вітаємо вас з професійним святом – Днем морської піхоти Збройних сил України!

Ваше професійне свято встановлено, вшановуючи мужність та героїзм морських піхотинців, виявлені у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

У часи важких випробувань для нашої держави, коли московська орда прийшла на нашу українську землю,  ви своїм прикладом та умілими діями на практиці демонструєте мужність та відвагу у протистоянні з російським агресором.

Тож, вітаючи вас зі святом, бажаємо вам і вашим родинам незламності духу, впевненості у перемозі Української держави, міцного здоров’я та витримки!

Вічна пам’ять і слава героям, які загинули, захищаючи свободу і незалежність нашої держави! Слава морській піхоті України!

Слава Україні!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради