ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 30.05.2023 11:00

29 травня свій славний 90-річний ювілей відзначила жителька села Цвітоха – ВЛАСЮК Галина Федорівна.

Галина Федорівна – спокійна, виважена, щира, приємна жінка. Багато років ювілярка пропрацювала кухарем у шкільній їдальні Цвітоського навчального закладу. Завжди гостинна і з задоволенням чекає гостей, щедро ділиться як теплими, так і тривожними спогадами про свій життєвий і трудовий шлях. Народила і виростила трьох дітей – доньку та двох синів, тішиться онуками.

Привітати ювілярку з найкращими побажаннями завітав староста Цвітоського старостинського округу Дмитро Савчук разом із діловодом відділу загальної і організаційної роботи Ларисою Бабушкіною.

Шановна Галино Федорівно!

Щиро дякуємо Вам за невтомну самовіддану працю. Бажаємо  Вам міцного здоров’я, бадьорості, добра, щастя, Божого благословення, довголіття і всіх земних благ.

З ювілеєм!