ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 31.05.2023 08:06

Шановні освітяни, здобувачі освіти, батьки! Дорогі випускники!

Промайнув ще один навчальний рік. Сьогодні, 31 травня, до усіх освітніх закладів Улашанівської територіальної громади завітало свято Останнього дзвоника!

Цей навчальний рік, без перебільшення, був надзвичайно складним і тривожним. Повномасштабна війна росії проти України внесла свої корективи. Проте освітяни, незважаючи ні на що, продовжували нести світло знань, діти терпляче пристосовувалися до нових умов навчання, а батьки з розумінням ставилися до ситуації.

Свято Останнього дзвоника – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Радісне, бо закінчився навчальний рік, і попереду – чудові літні канікули. Особливо трепетне та хвилююче це свято для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Кожен з них піде своєю життєвою дорогою. Тож, бажаємо нашим випускникам щасливої долі і здійснення найзаповітніших мрій! Будьте впевнені у своїх силах та в досягненні поставленої мети!

Молодшим школярам бажаємо гарно відпочити на канікулах, щоб восени з новими силами повернутися до рідних освітніх закладів.

Висловлюємо щиру вдячність вчителям за натхненну, самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, які ви даруєте дітям.

Батькам ‑ за підтримку, розуміння та віру у власних дітей.

Зичимо всім здоров’я, щастя, успіхів, добра та якнайшвидшої Перемоги нашій Батьківщині!

Зі святом!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради