В ПАМ’ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ ВИСАДИЛИ ДУБОВИЙ ГАЙ

Дата: 31.05.2023 16:54

Сьогодні, 31 травня, керуючий справами виконавчого комітету Улашанівської сільської ради Оксана Олінійчук і заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексій Лавренчук долучилися до патріотичної акції, організованої колективом філії «Славутське лісове господарство» ДП «Ліси України», та висадили дубовий гай в пам’ять про загиблих захисників України на російсько-українській війні.

Спільними зусиллями представників Улашанівської, Берездівської, Ганнопільської, Крупецької, Нетішинської та Славутської територіальних громад було висаджено 123 саджанці дуба. Біля посаджених дерев встановили таблички з іменами загиблих Героїв. Згодом організатори планують поруч збудувати капличку.

Нехай пам’ять про загиблих захисників живе вічно! Саме їм ми завдячуємо своїм життям! Слава Україні! Вічна пам’ять і слава героям!