Неймовірне свято дитячого сміху, радощів та розваг для дітей відбулося в Улашанівській громаді

Дата: 01.06.2023 17:24

Сьогодні, 1 червня, у перший день літа, традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цього святкового дня, за ініціативи сільського голови Миколи Гизимчука, на шкільному подвір’ї Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського розгорнулося справжнє свято дитинства. Співорганізатором свята стала начальник відділу служби у справах дітей, сім’ї та молоді Улашанівської сільської ради Юлія Юрчик.

У різних куточках освітнього закладу були розгорнуті розважальні локації. Бурхливими оплесками діти зустрічали музичні вітання від Поліщук Вікторії та вокального тріо у складі Косік Софії, Гончарук Софії та Скрипнюк Ані.  А святкового настрою усім присутнім додавали чарівні ведучі Оксана Кравченко та Георгій Маншилін.

Секретар Улашанівської сільської ради Лариса Мазур щиро привітала присутніх зі святом, побажала чистого  мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень та міцного здоров’я, щоб доля усміхалася кожному.

Дітлахи активно долучилися до танцювального флешмобу від керівника народного ансамблю танцю «Пролісок» Улашанівського Будинку культури Наталії Бєлєнової.

Яскравим та видовищним став показовий виступ вихованців секції боксу Дитячо-юнацької спортивної школи Улашанівської сільської ради.

Надзвичайно захопливою стала вистава лялькового театру Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка Оксана Пухова, Цвітоський ліцей), на перегляд якої діти  перемістилися до актової зали ліцею.

Весело та завзято проходили конкурси та майстер-класи на спортивному майданчику. Присутні із задоволенням змагалися між собою, закидаючи м’яч у баскетбольну корзину та забиваючи його у ворота. Переможцям були вручені солодкі подарунки.

Найбільше захоплення в учасників свята викликав майстер-клас з боксу, де разом з вихованцями секції з боксу під вправним керівництвом в.о. директора ДЮСШ Руслана Данильчука діти опановували основи боксу.

Окремою локацією став майданчик з аквагримом від директора Будинку дитячої та юнацької творчості Юлії Левенок, до якого вишикувалася велика черга дітлахів, бажаючих прикрасити свої личка яскравими малюнками.

На завершення святкового дійства маленькі учасники свята отримали солодкі подарунки та морозиво від сільського голови Миколи Гизимчука, виконавчого комітету та депутатського корпусу Улашанівської сільської ради.