4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2023 08:08

Дорогі жителі Улашанівської громади!

Сьогодні, 4 червня, в Україні також вшановують пам’ять дітей, які загинули в результаті збройної агресії російської федерації проти України. Відповідну постанову №5343, якою встановили пам’ятну дату, 1 червня 2021 року підтримала Верховна Рада України.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, щодня вона несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Діти найбільш вразливі під час виникнення збройних конфліктів. Вони не лише втрачають радість дитинства, батьків, а й стають жертвами правопорушень і злочинів. Російський окупант, ступивши на нашу рідну землю, безжально нищить наше майбутнє.

Лише з дня повномасштабного вторгнення армії рф на територію нашої держави внаслідок збройної агресії росії загинуло 484 українські дитини, 998 дітей отримали поранення, 389 зникли безвісти, 19 505 примусово депортовані на територію держави-агресора.  Напевно, ці цифри не є остаточними і повними…

Цього дня маємо пам’ятати про важливість захисту власної держави та армії. Тільки наші воїни захищають наших дітей від цинічних вбивць.

Молимося за душі невинно загиблих дітей, що стали жертвою московського окупанта.

Слава Україні! Слава Героям України! Перемоги нашій Батьківщині!

З повагою  – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради