6 червня – День журналіста України!

Дата: 06.06.2023 08:46

Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиро вітаємо вас з професійним святом –  Днем журналіста!

В умовах повномасштабного наступу росії, журналісти перетворилися на справжніх воїнів, які невтомно доносять правдиву інформацію, повертають надію, впевненість і віру в Перемогу.

Саме журналісти готують новини з передової, спілкуються з людьми з окупованих територій, беруть актуальні інтерв’ю та повідомляють про важливі події, пишуть поради на сайтах та у соцмережах, але усіх об’єднує одна мета – боротьба на інформаційному фронті та підтримка бойового духу українців.

Шановні журналісти!

Ваші матеріали поповнюють яскравими незабутніми сторінками літопис нашої держави. На вас покладена важлива місія – стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу на благо України. Міцного здоров’я вам, натхнення, творчих здобутків. Нехай ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради