ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

Дата: 06.06.2023 16:14

Сьогодні, 6 червня, свій 80-річний ювілей відзначила жителька села Хоровець – НАГОРНЮК Надія Кузьмівна!

Надія Кузьмівна – чуйна, щира, добра, працьовита жінка. Замолоду без її смачних став не обходилося жодне сільське сімейне свято. Усе своє життя вона пропрацювала у рільничій бригаді місцевого колгоспу, а вдома була гарною господинею. Разом із чоловіком Мефодієм (нині покійним) виростили чотирьох доньок та сина, тішиться онуками та правнуками.

У день ювілею із найкращими побажаннями до оселі ювілярки завітав староста Хоровецького старостинського округу Яків Поліщук, разом із діловодом Тетяною Попель та фельдшером Людмилою Рибіцькою.

Шановна Надіє Кузьмівно!

Щиро вітаємо Ваз з цим чудовим святом! Бажаємо міного здоров’я, безмежного щастя, здійснення мрій та мирного неба! Нехай кожен день Вашого життя буде яскравим і насиченим, нехай щастя знаходиться Вами в будь-яких дрібницях.

З ювілеєм!