ВІДПРАВЛЕНО ДОПОМОГУ ЖИТЕЛЯМ ДЕОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 08.06.2023 14:14

За ініціативи сільського голови Улашанівської сільської ради Миколи Гизимчука, за підтримки небайдужих жителів нашої громади, відбувся збір сільськогосподарських продуктів для потреб населення деокупованих територій.

Жителі сіл Іванівка, Жуків, Кам’янка, Миньківці, Хоровець, Перемишель, колективи Губелецької гімназії, Хоровецького та Миньковецького ліцеїв дружньо зреагували на потребу збору продуктів. Спільними зусиллями вдалося зібрати близько 8 тонн  сільськогосподарських продуктів, вирощених у власних домогосподарствах.

Продукти переправлено до деокупованих районів Запорізької області за підтримки Всеукраїнської асоціації громад.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до збору та відвантаження, особливі слова вдячності Жуківському та Хоровецькому старостинським округам.

Хай Господь вам сторицею віддячить за ваше розуміння, добро, підтримку та безкорисність. Тримаймося! Все буде Україна!