ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 11.06.2023 15:42

Сьогодні, 11 червня, свій чудовий 85-літній ювілей відзначає жителька села Цвітоха – ГНАТЮК Марія Йосипівна!

Певний час ювілярка працювала у Цвітоській сільській раді, згодом продовжила свій трудовий шлях у Цвітоській середній школі. Де б не працювала – завжди була відповідальною та вкладала душу у свою роботу.  Марія Йосипівна – щира, доброзичлива, привітна жінка, гарна господиня. Народила і виростила доньку і сина, які подарували їй четверо онуків. Щаслива бабуся зараз також тішиться п’ятьма правнуками. І сьогодні свій гарний ювілей зустрічає у дружньому родинному колі.

У цей святковий день до оселі ювілярки із найкращими побажаннями завітав староста Цвітоського старостинського округу Дмитро Савчук разом із головним спеціалістом Тетяною Машук.

Шановна Маріє Йосипівно!

Вітаємо Вас з 85-річчям! Бажаєм не хворіти, зберігати силу духу, більше посміхатися, насолоджуватися кожною миттю життя. Нехай Ваші близькі оточують Вас теплом, любов’ю і турботою. Нехай енергія, оптимізм і гарний настрій не покидають Вас!

З ювілеєм!