ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 10.06.2023 08:25

Сьогодні, 10 червня, свій день народження відзначає головний спеціаліст з питань кадрової роботи відділу загальної і організаційної роботи – ПОЛІЩУК Ганна Петрівна!

Шановна Ганно Петрівно!

Вітаємо Вас із найприємнішим святом – днем народження. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради