18 червня – День батька

Дата: 18.06.2023 09:44

Шановні жителі Улашанівської громади!

Дозвольте сьогодні привітати чоловіків, які носять горде звання – «тато», зі святом – Днем батька!

Бути батьком – це не лише велика радість, а й відповідальність. Чоловік – опора всієї сім’ї, годувальник і гарант сімейної безпеки. Тато – найрідніша людина, яка разом із матір’ю подарували життя кожному з нас. Його мужність і сила навчає дітей долати труднощі, спонукає перемагати, гартує волю.

Вітаємо вас, шановні татусі, зі святом, бажаємо вам здоров’я, щастя, благополуччя та Божого благословення в усьому! Нехай ваші діти зростають у гармонійних сім’ях і мають гідний батьківський приклад у житті! Щиро бажаємо усім батькам, які боронять наш спокійний сон, повернутися живими і з Перемогою, адже вдома на вас чекають рідні.

Миру, злагоди, натхнення усім вам!

Зі святом!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради