ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2023 08:24

Шановні жителі Улашанівської громади!

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів українців, які полягли на кривавих полях Другої світової війни.

Зараз, в період повномасштабної війни з Росією, ця дата набула нового, ще більш трагічного, сенсу.

Сьогодні, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи та миру. Знову сини та доньки України зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність своєї Батьківщини, нашу свободу, наше майбутнє.

Дорогі земляки!

Цього скорботного дня схилімо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні.

Вічна слава і шана усім, хто боровся і продовжує боротися за мир в Україні. Вічна пам’ять загиблим! Честь і слава Захисникам!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради