ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 25.06.2023 08:54

Сьогодні, 25 червня, свій день народження відзначає староста Марачівського старостинського округу – Ілона Анатоліївна ШЕРЕНГІВСЬКА!

Шановна Ілоно Анатоліївно!

Вітаючи Вас з цим особистим святом, зичимо здійснення всіх планів та задумів!

Бажаємо Вам міцного здоров’я та щасливого життя, наповненого земними радощами і корисними справами! Нехай віра, надія та любов завжди будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху, а тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів. Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

З днем народження!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради